معرفی وبلاگ
خداوندا؛ ميخواهم هماني شوم كه تو خواهي / نه هماني كه شوي برايم و من ميخواهم ! / خواهان آنم كه شوم برايت و تو خواهي / خواست من همان شود كه تو ميخواهي............................. *************************** منم آن شاعر تواب كه در آخر عمر / روي قله ي پر از قافيه ها / و تو مسجدي پر از خاطره ها / گاهي سجده و گاهي يه نيم نگاه / و بدنبال پر از حساي خوب / با لغاتي كه نشان دهد يادي به اوست / بنويسم شعري نو رو چكنويس / تا خدا گويد : تو اي بنده من / تو در اين جاي قدمگاه / فقط از ما بنويس ( تنظيم: داريوش دوسراني )
دسته
جبهه و سنگر
محرم و صفر
حرفهای دین 3
راه ولایت
ادبستان
معلم و آموزه هایش
نماز ستون دین
رایانه، موبایل و فنی
حرفهای دین 2
حرفهای دین 1
هنر زنان ایرانی
دل نوشته ها : 2
پزشکی و سنتی
فرهنگی و آموزشی
دل نوشته ها : 1
سیر و سیاحت
خبر و ورزش
از هر دری سخنی
لینکستان
دنیای SMS
بیمه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 106695
تعداد نوشته ها : 145
تعداد نظرات : 165
Rss
طراح قالب

بسمه تعالی

 

با یاد نام و سپاس پروردگار للعالمین

که او تنها خدایم بوده است فقط همین

 

هرگز دلم سراچه ماتم نمی شود / آبروی من به هر سببی خم نمی شود

من همیشه یاور محسن رضایی ام / یک ذره از اراتم به ایشان کم نمی شود

 

جناب آقای دکتر محسن رضایی

با سلام و احترام و عرض ارادت خالصانه من به شما فرزند ملت ایران

 

انسان بزرگ نیست جز به وسیله فکرش، شریف نیست جز به واسطه رفتارش و قابل احترام نیست جز به سبب اعمال نیکش.

بی تردید سرزمین قدرتمند و همیشه حماسه ساز ایران نیز به چنین انسانی نیاز دارد که تمامی منازعات سیاسی و زد و بندهای آنرا از زندگی سالم جامعه اسلامی ما بزداید و اقتصاد انحصار دولتی را به اقتصاد قدرتمند مردمی تبدیل گرداند و نیز کشور را از تمام وابستگی ها به دیگر کشور و حتی از ابرقدرتهای جهان محو نماید. به یقین چنین شخصی نبوده است و نیست جز شخص شما که در منش و معرفت پاک شما وجود داشته و در خدمات ارزشمند گذشته جنابعالی نیز که نسبت به مردم شریف ایران داشته اید هیچ فریبکاری در شما دیده نشده است و با یاری خداوند منّان و سبحان می توانستید این کار عظیم و جهادی را در این زمانه حاضر و با کمک هموطنان خویش به سرانجام برسانید، زیرا شعار ساده شما "سلام بر زندگی، یا اباالفضل" بوده است و این همان شعار "اصلاح الگوی مصرف و سبک زندگی اسلامی - ایرانی" میباشد که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای به این امر مهم فراوان تأکید فرموده اند.

گرچه ممکن است مردان عمل بار دیگر در رأس قرار نگیرند و باز هم بگوییم امید کجاست؟ و زندگی چه معنایی دارد؟ اما نتیجه انتخابات هر چه بوده است گذشت و رأی مردم نیز قابل احترام است.

لقب افتخار آمیز "فرزند ملت ایران" تا تاریخ ماندگار و پر از افتخار میهن اسلامی ایران باقی است، زیببنده "دکتر حاج محسن رضایی" باقی خواهد ماند، زیرا "معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)" در خصوص شما فرموده اند:

جناب آقای محسن رضایی مورد علاقه و تأیید اینجانب است.

و "رهبر فرزانه و معظم انقلاب حضرت آیت آلله خامنه ای (حفظه الله) نیز در تعریف و تمجید از شما فرموده اند:

شما آقا محسن عزیز بارها و بارها دل امام (ره) را شاد کردید؛ من به شما از ته دل اعتماد دارم و شما را از ته دل دوست دارم. اگر کسی غیر از این شنیده و غیر این گفته بدانید یا درست نفهمیده یا مغرض بوده یا نفهمیده، من به ایشان خیلی محبت و علاقه دارم. این هم که بعضی خیال کردند ما به این آسانی دست از ایشان بر می داریم این هم اشتباه است، این هم کور خواندند. این آقا حالا حالاها ما بهش احتیاج داریم.

و البته از توصیفات شایسته مراجع معظم و علما محترم کشور ایران اسلامی جهت "فرزند ملت ایران" نیز فراوان تعریف گردیده شده است.

حال که برای "جناب آقای دکتر حاج محسن رضایی" در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری میسر و مقدر نبوده است توسط ملت شریف ایران انتخاب گردیده شوید و گاهی نیز اتفاق میافتد تا آنچه را که هدف داشته اید به سرانجام برسانید، اما چون تقدیرِ "خداوند تبارک و تعالی" بوده است و بی تردید توسط او داده نمی شود، بایستی آنرا جزء اسرار الهی دانست و یقین بدانید تقدیری بهتر از این نصیب شما گردیده شده است و از قبل نیز آنرا داشته اید، زیرا "گر خداوند ببندد هر دری را، ز حکمت خود گشاید در دیگری را"، چون او همواره دوست دارد تا بندگانش را در هر لحظه و هر موقعیتی که دارد شاد ببیند و سپاسگزارش باشد.

بدین خاطر ما هوادران جنابعالی که "یادگار دوران دفاع مقدس" می باشید قاطعانه اعلام میداریم:

تا عمر در وجود ما باقی است با شما عهد و پیمان می بندیم، که لایق اجراء کنندگان برنامه ارزشمند سردار رشید ایران اسلامی باشیم و بمانیم، زیرا "ما فرزندان انقلابیم، نه بچه های ریاست."

اینجانب از سربازان ستاد ارتباطات مردمی و انتخاباتی جنابعالی در استان و شهر تهران و از شاگردان کوچک آقایان سید احمد نبوی و غلامرضا احمدی و همکار آقایان مجتبی صفی پور و سید حسین مسعودیان که بر حسب تکلیف "دینی و میهنی" خویش در ستاد شما انجام وظیف می نموده ام، بر خود لازم لازم و ضروری میدانم تا از این بزرگواران به سبب سعی و تلاشی که در ستاد داشته اند تشکر و قدردانی نمایم.

همچنین از تمامی رؤسای محترم ستاد ارتباطات مردمی در استانهای سراسر کشور و نیز آقایان شهرام گیل آبادی و علی زینی وند که از مشاورین عالی محترم جنابعالی در ستاد مرکزی بوده اند و همچنین از تمامی مشاورین محترم و مسئولین پهنه ها در استان و شهر تهران و علی الخصوص ریاست محترم ورزش رزمی سبک هاپکیدو کشور جناب استاد آقای اسماعیل عبدی که این حقیر از نزدیک و یا از راه دور با این عزیزان همکاری داشته ام سپاسگزاری می نمایم.

 

بارالها؛

من همیشه به درگاهت، روی آورده ام

بارها من در مقاومت، کم آورده ام

گرچه فرموده ای، از رگ حیات به تو نزدیکترم

اما من، هم گریه کرده ام و هم خوشحال بوده ام

چونکه هیچ وقت، از تو دور نمانده ام

ای خدای مهربان؛

من از تمام داده هایت، بی نهایت شاکرم

چون هرچه دارم از تو دارم، پس من چاکرم

ای خالق هستی؛

این حقیر دانست، که نابرده رنج گنج میسر نمی شود

ولی مزد آن گرفت، که به آخرت هم نظر شود

پس ای خدای یکتا؛

هر چیزی که از تو باشد، قابل است

و اگر از تو باشد، کامل است

 

والسلام

داریوش دوسرانی (tavabam)

 

ایمیل: darioush_13432000@yahoo.com

 

دسته ها : موضوعات ویژه
چهارشنبه 29 3 1392 10:7
X